محبوب ترین ها

جدیدترین خبرهای نیک

LEAGOO برنده‌ی جایزه‌ی پرفروش‌ترین برند صادرکننده چین در سال ۲۰۱۵ شد

BestNik

در روز ۲۲ ژانویه‌ی ۲۰۱۶، مراسم جایزه‌ی بهترین موبایل چین و نشست New Force موبایل ۲۰۱۶ به میزبانی CCIA، با برنامه‌ریزی Mobile NO.1 و پشتیبانی مالی SMCA در هتل Avant-Garde شنژن برگزار شد. شرکت‌های مطرح موبایل متعددی مثل هوآوی، اوپو، شیائومی و GIONEE از کشور چین دور هم جمع شدند تا این رویداد را جشن بگیرند. شرکت لیگو نیز مفتخر به شرکت در این مراسم بود.

در این کنفرانس، در میان انبوه شرکت‌های رقیب، این لیگو بود که در کنار شرکت‌های بزرگی مثل هوآوی، ZTE و لنوو، عنوان بهترین و پرفروش‌ترین برند صادر کننده چینی در سال ۲۰۱۵ را به خود اختصاص داد.

تمرکز لیگو بر روی کیفیت بالا و تمام جزئیات،‌باعث محبوبیت محصولات این شرکت در کشورهای خارجی شده است. عنوان پرفروش‌ترین برند سال نشان‌دهنده‌ی رشد مستمر و حرکت رو به جلوی نسبت به سال گذشته‌ایست که  لیگو در آن عنوان برند دارای سریع‌ترین رشد را کسب کرد.

لیگو بعد از کسب این عنوان در وبلاگ خود اینچنین نوشته است:

در سال ۲۰۱۶، ایمان خود به موفقیت را حفظ کرده و با قدم‌های استوار به سمت فتح قله‌های پیش رو گام برخواهیم داشت و بار مسؤلیت تولید محصولات با کیفیت را همیشه بر دوش خواهیم کشید. لیگو به عنوان یک برند ملی، خود را موظف به رسیدن به بازارهای جهانی می‌داند.

تگ‌ها: 
لیگو
گوشی
گوشی هوشمند
leagoo
smartphone

اطلاعات نویسنده

نويسنده / مترجم: BestNik

افزودن دیدگاه جدید

عکس تشخیص ربات