محبوب ترین ها

جدیدترین خبرهای نیک

کنفرانس سالانه و باشگوه OTEDA‌ ( صاحب برند لیگو) برگزار شد

BestNik

در سال ۲۰۰۹ میلادی، کمپانی OTEDA تاسیس گردید. در سال ۲۰۱۰ اولین گوشی موبایل نسل سوم این شرکت طراحی، تولید و عرضه شد. اولین گوشی هوشمند این شرکت نیز در سال ۲۰۱۱ به ‌تولید انبوه رسید. اُتِدا توانست در سال ۲۰۱۳ میلادی کارخانه تولید انبوه محصولات خود را راه‌اندازی کند و در ادامه آن برند لیگو (Leagoo) را در سال ۲۰۱۴ به‌ طور رسمی معرفی کرد. در ادامه مروری خواهیم داشت بر آن‌چه درکنفرانس سالانه این کمپانی گذشت.

 

سخنرانی آقای جانسون، مدیر عامل

در آینده، بر اساس راه ترسیم شده، کمپانی OTEDA LEAGOO+ smart را در سال ۲۰۱۶ آغاز خواهد کرد. در حالی که گنجینه‌ی تجربه‌ی کاربران را در اختیار داریم،‌ محصولات و سرویس‌هایی بهتر و بر اساس استانداردهایی بالاتر را به مصرف‌کنندگان ارائه خواهیم کرد. تیم لیگو، تیمی با ظرفیت رشد قابل اتکا و توانایی بالا در تحمل فشارهایی است که در این راه وجود دارد و از توانایی بالایی برای نبرد در دنیای تجارت برخوردار است. در سال ۲۰۱۶، در جهت ساختن یک تیم خاص برای لیگو، از یک استراتژی آموزشی برای تمام تیم لیگو استفاده خواهیم کرد.

سان، رئیس SMCA

به نمایندگی از بیش از ۲۳۰۰ نفر اعضای انجمن ارتباطات موبایلی شن‌ژن، مفتخرم که تبریک قلبی خود را برای این گردهمایی سالانه عرض کنم. لیگو نمونه‌ی خوبی از گوشی‌های موبایل چینی را ارائه کرده است. من باید واقعا از تیم آقای جانسون تعریف کنم! صنعت گوشی‌های موبایل در حال شکوفایی بوده و صد البته وسوسه‌کننده است. آرزو می‌کنم که لیگو به یکی از شناخته‌شده‌ترین برند‌های دنیا مبدل شود.

برنامه‌های جذاب، موسیقی و مسابقه و قرعه‌کشی از دیگر مواردی بود که در این همایش نظر بسیاری را به خود جلب کرد.

تگ‌ها: 
لیگو
گوشی
گوشی لیگو
گوشی ارزان
لیگو الیت
لیگو آلفا
همایش
leagoo
smartphone

اطلاعات نویسنده

نويسنده / مترجم: BestNik

افزودن دیدگاه جدید

عکس تشخیص ربات