محبوب ترین ها

جدیدترین خبرهای نیک

نخست کرمان، اینک نصف جهان

webmaster
نخست کرمان، اینک نصف جهان

نخست کرمان، اینک نصف جهان

با پایان یافتن فاز نخست رونمایی ازگوشی های اسمارترونیکس توسط شرکت نیک الکترونیک (تنها نماینده رسمی و مجاز وارد کننده محصولات اسمارترونیکس) و جهان الکترونیک (شرکت مادر نیک الکترونیک) و استقبال گسترده و بی نظیر هم وطنان گرامی کرمانی، گروه اسمارترونیکس بر آن شدند تا فاز دوم را در دیگر شهر تاریخی و زیبای کشورمان، اصفهان، برگزار کنند.

این نشست با حضور مدیران و مسئولان شرکت جهان الکترونیک، نیک الکترونیک و رئیس صنف موبایل اصفهان جناب آقای میرشمشیری در هتل سفیر این شهر برگزار شد. هدف از این نشست شناساندن گوشی های برند اسمارترونیکس و توانایی و کیفیت آن ها به صنف و فروشگاه های موبایل این استان بوده است.

جناب آقای حاجی بیگلو، از مدیران ارشد شرکت جهان الکترونیک پس از آشنا سازی حاضرین با کارخانه ی الکترونیک و شرکت نیک الکترونیک، از جناب مهندس افلاطونیان برای آشناسارپزی بیشتر حاضرین با این دو شرکت و ایده ها و اهداف این شرکت دانش بنیان دعوت به عمل آوردند.

جناب آقای مهندس افلاطونیان در کنار قدردانی از کوشش ها و پیگیری های همکارانشان و مسئولین محترم استان اصفهان خاطر نشان کردند که یک پارچگی و وحدت دو بال موثر در پیش برد هر هدف و دست یابی به پیروزی است. ایشان افزودند شرکت اسمارترونیکس، شرکتی پیشرو در زمینه ی پژوهش و گسترش دانش و شناخت و کشف خواسته ی بازار امروز پیش از تبدیل شدن به هدف است که بیش از 200 تن این شرکت را در دستیابی به این راه یاری می سازند.

ایشان اهدافی چون ارائه محصولی عالی در گام اول و خدمات پس از فروش بی نقص در گام دوم، به کار بردن قطعات با بهترین کیفیت در همه ی گوشی ها چه در میان رده و چه پرچم دار به صورت یکسان را از اهداف شرکت اسمارترونیکس بر شمردند.

در ادامه جناب مهندس افلاطونیان به تلاش همکاران نیک سرویس و نیک الکترونیک برای خدمات پس از فروش 24 ساعته در 7 روز هفته اشاره کرده و فرمودند باور همه ی افراد گروه بر این است که فروش گوشی ها گام نخست در آغاز مسئولیت آن هاست نه پایان آن.

در ادامه جناب آقای مومیوند از نامداران عرصه ی آموزش کار با گوشی های همراه به شناساندن گوشی های اسمارترونیکس و کار با آنها از دید فنی در قالب کارگاه آموزشی پرداختند.

اطلاعات نویسنده

نويسنده / مترجم: webmaster

افزودن دیدگاه جدید

عکس تشخیص ربات