محبوب ترین ها

جدیدترین خبرهای نیک

شگفتی‌های جدید، هر هفته در پیج اینستاگرام بست‌نیک

BestNik

فروشگاه آنلاین بست‌نیک تا کنون چندین جشنواره‌ی فروش موفق را به مناسبت‌های مختلف برگزار کرده که با استقبال کم‌نظیر مخاطبان روبرو شده است. حالا این فروشگاه قصد دارد به صورت هفتگی در پیج اینستاگرام خود از شگفتی‌های جدیدی رونمایی کند.

فروشگاه آنلاین بست‌نیک بعد از برگزاری چندین جشنواره‌ی فروش موفق که با تخفیف‌های استثنایی و در پی آن استقبال چشمگیر کاربران همراه بود توانست محصولات با کیفیتی را با بهترین قیمت در اختیار خریداران قرار دهد. در کنار این جشنواره‌‌ها، فروشگاه بست‌نیک همواره برای همراهان خود در شبکه‌های اجتماعی نظیر تلگرام و اینستاگرام اهمیتی ویژه‌ای قائل بوده و علاوه بر جوایز ارزنده کدهای تخفیف‌ ویژه‌ای را به آنها اختصاص داده است.

حالا بست‌نیک قصد دارد هر هفته شگفتی جدیدی را در پیج اینستاگرام خود رونمایی کند. این شگفتی‌ها شامل مسابقه، جایزه، تخفیف ویژه و جشنواره‌های فروش برای فالوئرهای bestnik.ir@ خواهد بود.

برای شرکت در شگفتی این هفته بست‌نیک تنها کاری که باید انجام دهید این است که در مرحله‌ی اول، پیج اینستاگرام بست‌نیک را فالو کرده و در گام دوم در پست‌های 10 تا 16 بهمن سه نفر از دوستان خود را منشن کنید. به همین سادگی می‌توانید در قرعه کشی دستبند هوشمند شیائومی Mi Band شانس خود را امتحان کنید.

برای بهره‌مندی از شگفتی‌های هر هفته اینستاگرامی بست‌نیک به جمع اعضای این پیج بپیوندید

http://instagram.com/bestnik.ir

bestnik.ir@

منتظر شما هستیم.

تگ‌ها: 
جشنواره
اینستاگرام
بست نیک
تخفیف
جایزه
دستبند
شیائومی
Mi band

اطلاعات نویسنده

نويسنده / مترجم: BestNik

افزودن دیدگاه جدید

عکس تشخیص ربات