محبوب ترین ها

جدیدترین خبرهای نیک

سفرنامه رهبر لیگو از سفر به ایران و خاورمیانه

BestNik

گروه لیگو پس از سفری که با خاورمیانه از جمله ایران داشتند، گزیده‌ای از سفر خود را در سایت رسمی لیگو منتشر کرده‌اند که آن را باهم مرور می‌کنیم.

مذاهب و ادیان؟ منازعات؟ منابع؟ یا خاورمیانه‌ی جنجالی و پر سر و صدایی که هر روز در اخبار مشاهده می‌کنیم؟ اگر می‌خواهید بیش‌تر در مورد آن بدانید با ما همراه باشید. دیدار لیگو از این منطقه از گوشه‌ای از این سرزمین پر رمز و راز دنیا پرده برداشته است....

گروه لیگو، به سرپرستی مدیرعامل و نایب رییس این شرکت، آقایان Johnson و Donny  از 2 الی 8م مارس ۲۰۱۶ (۱۲الی ۱۸ اسفندماه ۹۴) سفری به خاورمیانه -که یکی از بازارهای مهم و استراتژیک لیگو است- داشتند. این گروه در مراسم معرفی برند و محصولات لیگو در یزد با حضور بیش از ۳۰۰ نفر شرکت کردند.

مردم خون‌گرم ایران با مهمان‌نوازی به لیگو خوش‌آمد گفتند.

این گروه همچنین از ساختمان دفتر جدید لیگو در پارک فناوری پیشرفته‌ی یزد دیدن کردند. تیم لیگو مصمم است تا مردم ایران را بهره‌مند کرده و به پیشرفت روابط بین ایران و Sino کمک کند.

دیدار Johnson توجه روزنامه‌ی دنیای اقتصاد و چندین سایت معتبر فناوری در ایران را به خود جلب کرد. این روزنامه‌ی محبوب با آقای Johnson مصاحبه‌ای داشت که در این روزنامه به چاپ رسید.

برای بدست آوردن آگاهی بهتر از بازار، این گروه از فروشگاه‌های لیگو دیدن کرد تا اطلاعات بیش‌تر و دقیق‌تری از نیازهای فروشنده‌ها و مشتری‌ها کسب کند. در سرتاسر این سفر، مردم دوست داشتنی ایران با دست دادن، گرفتن عکس و حتی بعضا با احوال پرسی به زبان چینی با گفتن Nihao لطف خود را نشان می‌دادند.

بلافاصله پس از اتمام سفر به ایران، گروه به دبی رفت. شهری در قلب خاورمیانه. این شهر مجلل که در صحرا به شکوفایی رسیده است، بازرهای موبایل زیادی دارد. فروشنده‌ها نظر بسیار مساعدی راجع به گوشی‌های لیگو داشتند.

آن چه که لیگو در سرتاسر خاورمیانه منتشر کرده است، امید و آرزو است. لیگو خواهان رشد، همزمان با مردم سر تا سر دنیا و گسترش زندگی هوشمند با علم و فناوری است.

 لازم به ذکر است که  روز پنج‌شنبه ۱۳ بهمن ماه،  طی مراسمی باشکوهی در هتل ارگ شهر تاریخی یزد و با حضور رییس هیأت مدیره لیگو ( رهبر لیگو و سهامدار اصلی این کمپانی)، آقای جانسون و نایب رییس، محصولات و برند لیگو دریزد معرفی شدند.

دو روز بعد از این مراسم و با حضور مدیران شرکت نیک‌الکترونیک در ایران و سهامدارن لیگو از جمله آقای جانسون نشست خبری با حضور خبرنگاران رسانه‌های معتبر تکنولوژی ایران برگزار گردید.

تگ‌ها: 
لیگو
سفر
گوشی
خرید گوشی
leagoo
smartphone

اطلاعات نویسنده

نويسنده / مترجم: BestNik

افزودن دیدگاه جدید

عکس تشخیص ربات