محبوب ترین ها

جدیدترین خبرهای نیک

رونمایی از گوشی های اسمارترونیکس در کرمان

webmaster
رونمایی از گوشی های اسمارترونیکس در کرمان

شرکت اسمارترونیکس که تا کنون با تبلت هایش در بازار ایران خود را شناسانده بود به تازگی نیز دو گوشی بسیار خوش ساخت را روانه ی  بازار کرده است. شرکت نیک الکترونیک به عنوان شریک تجاری این گروه و تنها نماینده رسمی و مجاز وارد کننده محصولات اسمارترونیکس این شرکت را در راهیابی به بازار موبایل ایران یاری رسانده است
نخستین رونمایی رسمی از گوشی های اسمارترونیکس در قالب ورک شاپ با حضور جناب آقای مهندس افلاطونیان مدیر عامل محترم شرکت جهان الکترونیک (شرکت مادر نیک الکترونیک) و سایر مدیران شرکت نیک الکترونیک، روز یکشنبه 14/9/1395 در استان کرمان، شهر کرمان برگزار شد. گوشی های برند اسمارترونیکس در دو مدل C1 در سه رنگ سفید، خاکستری، طلایی و C2  در دو رنگ موکا گلد و لاته گلد، با ضمانت نامه ی اصل بودن کالا، گارانتی 18 ماه و خدمات پس از فروش عالی به بازار معرفی شده است. اسمارترونیکس با اینکه در بازار گوشی های موبایل نوپا به نظر می آیند، لیکن در رقابت کیفیت، توانایی، کارآمدی و قیمت رقیبانی سرسخت به شمار می روند.
این گردهمایی به منظور آشنا ساختن فروشندگان با ویژگی های شگفت انگیز و کارایی تحسین بر انگیز گوشی های اسمارترونیکس با حضور آقای کلانتری رئیس صنف موبایل کرمان در هتل پارس کرمان برگزار گردید. در این ورک شاپ نخست جناب آقای حاجی بیگلو، از مدیران ارشد شرکت هولدینگ جهان الکترونیک توضیحاتی کوتاه در مورد کارخانه ی جهان الکترونیک و شرکت نیک الکترونیک و اهداف آنها پرداختند سپس جناب آقای مهندس افلاطونیان، مدیر عامل محترم جهان الکترونیک ایده ها و اهداف این شرکت دانش بنیان را به صورت گسترده ترتوضیح دادند.
جناب آقای مهندس افلاطونیان، ضمن قدردانی از زحمات مسئولین استان کرمان و مدیران شرکت نیک الکترونیک، خاطر نشان کردند که هرگونه پیروزی در سایه ی هماهنگی، یک پارچگی و دست به دست هم دادن اعضای دنبال کننده آن هدف است. ایشان در معرفی شرکت اسمارترونیکس فرمودند که شرکت نام برده توجهی ویژه به تحقیق و توسعه در زمینه شناخت و کشف خواسته های کاربران پیش از آنکه به یک نیاز تبدیل شوند داشته و بالغ بر200 نفر در این سازمان روی این زمینه همکاری می کنند.
به گفته ی ایشان، در زمینه ی نرم افزار؛ تمرکز گوشی های اسمارترونیکس بر کاربری عالی همراه با آسانی استفاده از راه، در نظر گرفتن میان برهای نرم افزاری و ساده سازی بوده است. تیم تحقیق و توسعه ای قوی با نگرشی باز و پژوهش های گسترده گوشی هایی را طراحی کرده اند که در آن ها تکنولوژی قدرتمند در زیبایی گوشی ها نهادینه شده باشد به صورتی که حتی برای افراد مبتدی یادگیری کار با این گوشی زمان بر نباشد.
در ادامه ، جناب مهندس افلاطونیان به دیگر اهداف شرکت اسمارترونیکس اشاره کردند. اهدافی چون ارائه محصولی عالی در گام اول و خدمات پس از فروش بی نقص در گام دوم، به کار بردن قطعات با بهترین کیفیت در همه ی گوشی ها چه در میان رده و چه پرچم دار به صورت یکسان.
ایشان ضمن اشاره به اینکه شرکت جهان الکترونیک نخستین وارد کننده محصولات اسمارترونیکس در ایران است فرمودند کلیه خدمات پس از فروش گوشی های اسمارترونیکس به عهده شرکت نیک الکترونیک و یاران نیک سرویس است. تیمی که به صورت یکپارچه، 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته آماده پاسخ گویی به مشتریان هستند. به گفته ی جناب مهندس افلاطونیان انتخاب فروشگاه ها برای ارائه محصولات اسمارترونیکس محدود بوده و آن هم بدین سبب است که مجموعه به فروشگاه ها به  دید یک همکاردراز مدت می نگرد و کیفیت را به کمیت برتر می داند.
ایشان در پایان افزودند که باور همه ی اعضای تیم بر این است که مسؤولیتشان با فروش گوشی ها آغاز می یابد نه پایان. در ادامه جناب آقای مومیوند از نامداران حوزه ی آموزش فنی کار با گوشی های همراه به شناساندن گوشی های اسمارترونیکس و کار با آنها از دید فنی در قالب کارگاه آموزشی پرداختند.

 

اطلاعات نویسنده

نويسنده / مترجم: webmaster

افزودن دیدگاه جدید

عکس تشخیص ربات