محبوب ترین ها

جدیدترین خبرهای نیک

تلویزیون‌های هوشمند ۲۰۱۶ سامسونگ همه چیز را کنترل می‌کنند

BestNik

سامسونگ به تازگی نسل جدید هاب خانگی SmartThings سازگار با تمامی تلویزیون‌های هوشمند در سال ۲۰۱۶ را معرفی کرد. همچنین نسل پریمیوم تلویزیون‌های SUHD این کمپانی از تکنولوژی هاب IoT توسعه‌داده‌شده توسط SmartThings بهره‌مند خواهد شد. به عبارتی دیگر، هر تلویزیون سامسونگ SUHD، با تمامی کنترل‌های دستگاه‌های SmartThings از جمله لامپ‌ها، قفل‌ درها و دوربین‌ها ، سازگار خواهد بود، آن هم بدون نیاز به یک هاب ۹۹ دلاری SmartThings  جداگانه در شبکه خانگی و تنها یک آداپتور رایگان SmartThings Extend USB مورد نیاز خواهد بود. همچنین قابلیت پشتیبانی پروتکل‌های اتوماسیون خانگی ZigBee و Z-Wave به این دستگاه‌ها اضافه شده است.

برنامه‌های SmartThings، دارای قابلیت‌هایی همچون حالت سینما می‌باشند که به کاربر اجازه تنظیم روشنایی و صدای تلویزیون در جهت خلق یک فضای سینمایی مناسب را می‌دهد. همچنین این کمپانی قصد دارد تا ادغامی یکپارچه بین تلویزیون هوشمند و این برنامه‌ها انجام دهد تا کاربر مجبور نباشد که مدام به داخل برنامه رفته و از آن خارج شود. به طور مثال هشدارهایی از سنسورهای حرکتی می‌تواند به طور مستقیم روی صفحه تلویزیون ظاهر شود تا ورود افراد را به کاربر اطلاع دهد. شما می‌توانید فیلم را از طریق دوربین چک کنید و یا حتی به طور مستقیم از طریق تلویزیون یا برنامه گوشی همراه در را باز کنید، اما به شرط اینکه دارای یک دوربین و قفل در سازگار باشید.

پس به زودی در رخداد CES ماه ژانویه، منتظر این ادغام یکپارچه بعد از اینکه سامسونگ برای اولین بار این تلویزیون‌ها را عرضه می‌کند، خواهیم بود.  

تگ‌ها: 
سامسونگ
هاب خانگی
اتوماسیون خانگی
سازگاری تلویزیون‌های هوشمن
د سامسونگ با هاب خانگی

اطلاعات نویسنده

نويسنده / مترجم: BestNik

افزودن دیدگاه جدید

عکس تشخیص ربات